BlogAmerikada Hesap İsteme - Amerika Şirket

30 Ekim 2018by amerikasirket

Amerikada Hesap İsteme

Amerika şirket kuruluşu işlemlerinde önemli işlem basamakların biri Amerikada hesap isteme işlemidir. Amerika’da hesap açmaya yarayan bu işlem ile yatırımcılar finansal olarak gerekli şartlardan birini yerine getirmekte ve Amerika şirket kuruluşlarını tamamlayabilmektedirler. Nova Danışmanlık Amerikada hesap isteme ve hesap açılış işlemlerini yaparak yatırımcıların zaman kaybetmesini ve vize işlemlerinin aksamasını engelliyor.

Amerikada hesap istemek için Nova Danışmanlık Amerika uzmanları ile iletişime geçmek yeterlidir. Hangi şirket türü seçilmişse o vize tipine göre uygun finans kuruluşunda doğru hesap türü ile Amerika hesap isteme işlemi gerçekleştirilecektir. 41 yılık tecrübesini dijital ortamda da gösteren ekip Amerikada hesap istemek için doğru adrestir.

Amerikada hesap istiyorum diyen yatırımcıların akıllarında birtakım sorular oluşmaktadır:

  • Hangi bankayı seçmeliyim?
  • Hangi hesap türü benim için uygun?
  • Uluslararası Dolar hesabı gerekli mi?
  • Hesap açmak için hangi belgeler gerekli?
  • Kart kullanımı ve ekstra ücretler nedir?
  • Teslimat nasıl yapılıyor?

Bu sorular ve dahası yatırımcıların kafasını karıştırmakta ve faaliyetleri aksamaktadır. Bireysel olarak yapılamaya çalışılan Amerikada hesap isteme işlemleri içinden çıkılmaz bir hale gelebiliyor. Nova Danışmanlık Amerikada hesap istiyorum diyenlerin bu sorunlarına ver daha fazlasına etkin çözümler bulmakla kalmayan tüm süreci ele alarak şirket kuruluşu işlemlerini tamamlamaktadır. Yatırımcıların tüm sorulanlarını terk pakette toplayan Nova Danışmanlık, E2, E1, EB-5 L1 ve özel Amerika şirket paketleriyle süreci pratik seçimlere dönüştürüyor.

Amerikada hesap istiyorum diyenlere kesintisiz hizmet veren Nova Danışmanlık hesap açılışı ve diğer hizmetleri ile sonuç odaklı çözümler sağlıyor. Amerikada hesap istemek dışında yatırımcıların diğer taleplerini de karşılayan uzman ekip 41 yıllık tecrübesiyle Amerika hesap açılışı işlemlerinde birçok avantajlı yatırımcılara sağlıyor. Açılan hesap tüm şirket türleri için geçerli olurken sosyal güvenlik numarası olmadan bu işlemler yapılabiliyor. Amerika’da herhangi bir ikamet adresine gerek olmayan bu işlemde ayrıca 7-24 internet bankacılığı işlemleri de yapmak mümkündür. Amerika’nın en saygın finans kurumları ile yapılan Amerika banka hesabı açılış işlemleri sonrasında kolay para kullanma özelliği ile uluslararası para transferler mümkündür. Global ödeme alt yapısı ile uyumlu olan banka hesabı ile kolayca para yatırabilir amerikada şirket faaliyetleri yürütülebilir.

Amerika ŞirketHakkında
Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir
OfislerimizNerelerdeyiz
https://i0.wp.com/amerikasirket.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png?fit=280%2C142&ssl=1
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
Amerika ŞirketHakkında
Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir
OfislerimizNerelerdeyiz
https://i0.wp.com/amerikasirket.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png?fit=280%2C142&ssl=1
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
WhatsApp chat