BlogAmerikada oturma izni - Amerika Şirket

25 Temmuz 2018by amerikasirket

Amerikada oturma izni

Amerikada oturma izni işlemlerini ürüten Nova Danışmanlık, etkin danışmanlık hizmetleri ve hizmet ofisleri ile süreci başından sonuna takip ederek işlemleri noktalıyor. Amerika oturma izni almak için şirket kurulumu paketi sunuyor.Paket detayları ve hizmet seçenekleri ile yatırımcılara fırsatlar sunuyor.

Amerikada oturma izni nasıl alınır

Amerikada oturma izni nasıl alınır denildiğinde bu soruyu adım adım planlayan ve 7 adımda süreci tamamlayan Nova Danışmanlık işlem basamakların şu şekilde yürütmektedir.  Amerikada şirket kurmak için öncelikle şirket ismi belirlenir. İsim belirledikten sonra teyit ettirilerek isim sahibi olunur. Rekabet konusuna önem eren ABD isimin özgün olması konusuna önem vermektedir. Nova Danışmanlık 41 yılık tecrübesi ile tüm eyaletlerde isim seçme ve teyit ettirme işlemlerini yapmaktadır. Bu aşamadan sonra bireyler kuracağı Amerikada Şirket Türleri’ nden birini seçmesi gerekmektedir. Bu noktada uzmanlık gerektiren şirket seçimi konusu bireysel olarak başvurmak isteyenler için sorun olurken uzman danışmanlık aracılığı ile işlemlerini yürütenler bu noktada zamandan ve emekten avantaj sağlamaktadır. Şirket türü seçimi kadar önemli bir aşama olan eyalet seçimi de bir sonraki aşamadır Bu aşmada kurulacak şirketin faaliyetine göre en uygun eyalet seçilerek Amerikada oturma izni alınmalıdır. En uygun eyalet seçimi ise 41 yıllık tecrübesini yatırmalara sunan Nova Danışmanlık’ ın özel bilgi alanına girmektedir. Yasal temsilci ile profesyonel şekilde süreci yürütürken Amerikada şirket kurmak için geçilecek bir sonraki aşama EIN numarası almaktadır. Kimlik numarası gibi düşünülebilecek olan EIN number Amerikada oturma izni nasıl alınır ve Amerikada EIN number nasıl alınır gibi sorular en sık sorulan sorulardır. Kuruluş belgeleri toplama aşamasına kadar süreci hızla ve güvenle yürüten ekip bu aşamadan sonra kuruluş belgeleri ve baka hesabı açılımı işlemleri ile tamamlamaktadır.

Nova Group Holding garantisi altında olan bu hizmetler için şirket kurulumu gerekliyken Amerika şirket kurulumu sayesinde Amerika da oturum izni alan bireyler iş faaliyetlerini ve yaşam faaliyetlerini dünyanın en yüksek standartlarında yürütme imkânına sahip olmaktadır. Böylece süreç hızlı şekilde sonuçlanarak yatırımcılar hedefe ulaşmakta ve kazançlarını katlamaktadırlar.

Amerika ŞirketHakkında
Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir
OfislerimizNerelerdeyiz
https://i0.wp.com/amerikasirket.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png?fit=280%2C142&ssl=1
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
Amerika ŞirketHakkında
Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir
OfislerimizNerelerdeyiz
https://i0.wp.com/amerikasirket.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png?fit=280%2C142&ssl=1
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
WhatsApp chat