amerika şirket vizelerGenelE2 Vizesi, E2 Vizesi Nedir - Amerika Şirket

10 Nisan 2022by amerikasirket

E2 Vizesi

E-2 vizesi, Türkiye Cumhuriyeti ile Amerika Birleşik Devletleri’nin ticari anlaşmaları gereği Amerika’da bir iş yatırımında bulunacak kişilere verilen vize türüdür. Bu yatırım ya yeni bir işletme açmak ya da var olan bir işletmenin tamamını ya da en az %50 sini satın almak şeklinde olmalıdır.

Amerika’da şirket kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Amerika’da oturum izni almak için öncelikle E2 vizesi almak zorundadır. E2 vizesi Amerika’da ticaret yapmak isteyen girişimcilerin her iki ülkenin ticari ilişkilerine verimli olması amacıyla yatırımcılara oturum izni ile ayrıcalık tanıyan vize türlerinden biridir. Ancak E2 vizesi alıp gitmek isteyen başvuru sahipleri minimum 100.000$ tutarında yatırım yapmak zorundadır.

E2 Vizesi Nedir?

E2 Vizesi nedir; Amerika Birleşik Devleti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında 15 Şubat 1933 de imzalanan ticaret anlaşmasına göre Türk Cumhuriyeti vatandaşlarının Amerika Birleşik Devletleri’nde yatırım yaparak şirket kurmak ya da var olan bir şirkete ortak olmasına imkân sağlayan yatırımcı vizesidir.

Bir diğer taraftan E2 vizesi Nedir Amerika şirket kurmak ve oturum izni almak için Amerika Birleşik Devletleri ile Türkiye Arasında isteyen firma sahiplerinin başvurmaları gereken yatırımcı vizelerinden biridir.

E2 Vizesi Yatırım Miktarı

E2 vizesi yatırım miktarı ile ABD’de oturum izni ve işletme kurma amacı ile başvuru sahipleri her iki ülkenin ticari ilişkilerine verimli olması ayrıcalığı tanır.

E2 vizesi alıp ABD’ye gitmek isteyen başvuru sahipleri minimum 100.000 Amerikan Doları E2 vizesi yatırım miktarı yapmak zorundadır.

E2 vizesi maliyeti Nova Danışmanlık paketi ile minimum yatırım miktarı seviyelerine inmektedir. E-2 için 100.000 Amerikan Doları minimum yatırım bedeli gereken tutar, ABD’ de E2 vizesi fiyat ve hizmet bedelleri çok cazip ve avantajlı ayrıcalıklara dönüşüyor.

Nova Danışmanlık

Nova Danışmanlık olarak Amerika Şirket Kurulumu ile danışmanlığınızı, hukuksal desteğiniz ve ofis işlemleriniz için hizmetinizdeyiz.

Nova Danışmanlık, Amerika Yatırım Danışmanlığı ile Amerika’da ki yatırım çeşitliliği ve avantajları ile en güçlü yatırım seçeneklerini değerlendirin.

Amerika Vize Danışmanlığı ile Amerika’da ki tüm vize çeşitlerine sunduğumuz vize danışmanlığı ile vizenizi garanti altına alın.

Finansal Danışmanlık Hizmetleri ile Amerika ile bağlantılı tüm finansal hizmetleriniz için uzman danışmanlarımız ile finans hizmetimizden faydalanın.

Amerika Emlak Danışmanlığı ile Amerika’da gayrimenkul danışmanlığınız, hukuki, finansal çözümlerimiz ile gayrimenkul alım, satım işlemleriniz güven altında.

Amerika Danışmanlık Hizmetleri ile Amerika ile ilgili; hukuksal, finansal ve diğer tüm danışmanlık ihtiyaçlarınız için Nova Danışmanlık yanınızda.

 

Amerika ŞirketHakkında
Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir
OfislerimizNerelerdeyiz
https://i0.wp.com/amerikasirket.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png?fit=280%2C142&ssl=1
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
Amerika ŞirketHakkında
Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir
OfislerimizNerelerdeyiz
https://i0.wp.com/amerikasirket.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png?fit=280%2C142&ssl=1
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
WhatsApp chat